O nás

Navrhujeme a vyvíjíme webové aplikace

Potkal se Němec, Ukrajinec a Čech. Možná to zní jako začátek vtipu, ale takto se to opravdu stalo. Jsme skupina mladých, kreativních a technicky zaměřených lidí. Spojuje nás touha modernizovat současné weby, a tak pomoci našim klientům se prezentovat online. Máme mnoho zkušeností z různých projektů od webových aplikací, přes mobilní aplikace až po například aplikaci pro drony a IoT. Rádi vidíme, jak naše projekty rostou a děláme vše pro jejich zviditelnění. Otevřené jednání nám není cizí a můžete se na nás spolehnout.

Stepan Mocjak

Začal jsem s vývojem mobilních aplikací již před pěti lety. Postupně také prohlubuji znalosti v různých IT technologiích (Web, IoT, Reklamy, atd...). Rád hraju na kytaru a trávím čas se svými přáteli, například u piva.

www.stepanmocjak.cz

Lukas Frey

Programovat jsem začal již od střední. Vše začalo, když jsem se snažil upravit počítačové hry vzhledem k mé představě. Hned jsem věděl, že programováním se chci živit. Ve dvaceti letech jsem začal studovat na ZČU, kde jsem potkal Stepana a společně jsme začali vyvíjet aplikace, což pokračuje až do současnosti.

www.lukasfrey.cz