Naše služby

Web | E-shop | Aplikace

Prezentační web

Webová prezentace je v současné době velice důležitá. Profesionání web je základem pro dobrou reprezentaci jména. Tvoříme profesionální webové stránky na míru podle představ klienta. Nejedeme podle šablon. Individuálně vyvíjíme celou stránku podle potřeb zákazníka. Při tvoření se také zaměřujeme na podporu SEO a dalších marketingových nástrojů. Zajistíme dobrou prezentaci na internetu.

Od 9 000 KČ

E-shop

Vytváříme e-shopy, které nejen dobře vypadají, ale také přilákají nové zákazníky. Design přizpůsobíme zákazníkům a klientově značce. E-shop je plně responzivní. Klient tak nepříjde o zákazníky, kteří internetový obchod navštěvují z mobilních telefonů či tabletů. Nepoužíváme žádné nepřehledné redakční systémy jako například WordPress. Vytváříme každou stránku od začátku. Vývoj probíhá individuálně a klient tak má jistotu, že jeho produkt bude výjimečný a podle jeho představ. Administrace e-shopu je jednoduchá a intuitivní. Najde se v ní vše, co je potřeba a nikdo se v ní neztratí. Zaškolení klienta s administrací webu je samozřejmostí.

Od 27 000 KČ

Aplikace na míru

Pomůžeme zhmotnit vizi klienta. Ať již potřebuje zautomatizovat firemní procesy, rozjet startup či rychle a efektivně pracovat s daty. Zhotovíme aplikaci na míru a pomůžeme s jejím uvedením na trh. Vyvíjíme webové, počítačové a mobilní aplikace (iOS a Android). Nedělá nám problém ani 3D grafika a hry. Používáme vždy nejnovější technologie jako JavaFX, Flutter, Kotlin, Swift, Unity a jiné.
Není pro nás problémem například zhotovit celý systém, který zahrnuje webovou, mobilní a počítačovou aplikaci. Vše mezi sebou bude správně fungovat a komunikovat.

Cena dle dohody

Mobilní aplikace

Nabízíme tvorbu moderních mobilních aplikací s podporou nativního příslušenství telefonu (Bluetooth, kamera, NFC a podobně). Chce-li klient například vytvořit aplikaci na sdílení kol či vytvořit sociální síť pro domácí mazlíčky, tak se na nás může spolehnout. Navrhneme a vytvoříme aplikaci, která bude dostupná pro Android a iOS. Zajistíme zveřejnění aplikace na Google Play a AppStore.

Cena dle dohody

Hosting & E-Maily

Pro webové aplikace můžeme zajistit hosting. Produkty zde udržujeme na nejmodernějších technologiích. Pro naše klienty také rádi zařídíme emailové schránky.

SEO

Při vývoji se snažíme optimalizovat stránky pro vyhledávače. Stránky pak budou lépe dohledatelné na Googlu a Seznamu. Pro ověření používáme osvědčené nástroje pomáhající nalézt kritická místa a klíčová slova, která na stránce použijeme.

Reklama

Pokud zákazník potřebuje větší návštěvnost či lépe zviditelnit web, tak mu rádi pomůžeme vytvořit reklamu. Děláme analýzu relevance reklam a snažíme se zaměřit na cílovou skupinu lidí.

Podpora

U všech produktů se s ochotou postaráme o následnou podporu - změny textů, úpravy, aktuálnost a další